1Szybkie pisanie - Kurs 2Zanim zaczniesz 3Test szybkości 4Wsparcie

Witaj na stronie kursu szybkiego pisania na komputerze !

Kurs sprawi, że pisanie na klawiaturze stanie się czystą przyjemnością. W łatwy i przyjemny sposób nauczysz się jak pisać bez patrzenia na klawiaturę.

Starannie przygotowane lekcje

Korzystaj ze specjalnie opracowanych lekcji, które krok po kroku zaznajomią Cię z zasadami pisania bezwzrokowego. Nasz kurs nie opiera się tylko na suchej teorii. Każdą nowo poznaną technikę możesz trenować na starannie dobranych tekstach zawierających określone litery. Dzięki temu na bieżąco utrwalasz nowo poznane techniki.

Intuicyjne narzędzie do ćwiczeń

Podczas lekcji i ćwiczeń, na wirtualnej klawiaturze podświetlane są klawisze, które powinny zostać wciśnięte. Oprócz tego widzisz których palców powinieneś użyć aby jak najwydajniej wpisywać teksty. W miejscach, w których popełnisz błędy tekst zmienia swój kolor na czerwony.

System motywacji

Jeżeli brak Ci wytrwałości i nie potrafisz się wystarczająco zmobilizować do systematycznej pracy, nasz kurs zrobi to za Ciebie. Po zalogowaniu masz do dyspozycji 3 stopnie motywacji, które na bieżąco będą Cię informować o Twoich zaległościach i niesystematycznej pracy.

System ocen i sugestii

Po ukończeniu każdego z tekstów dostajesz ocenę, która określa Twoje umiejętności. Oprócz tego poinformujemy Cię jakie błędy popełniasz najczęściej i jak temu zaradzić.

Kontroluj swoje postępy

Jeżeli jesteś zalogowany możesz na bieżąco śledzić swoje postępy. W postaci przejrzystego wykresu przedstawione zostaną efekty Twojej nauki. Dostarczamy Ci informacji na podstawie, których sam oceniasz, czy osiągnąłeś satysfakcjonujący cię poziom, czy jeszcze bardziej powinieneś przyłożyć się do pracy.

Duży wybór tekstów

W dziale teksty znajdziesz szeroki wybór materiałów, wraz z fragmentami dzieł literackich najwybitniejszych polskich pisarzy. Ćwicząc na nich obcujesz ze sztuką i jednocześnie nabierasz biegłości w pisaniu bezwzrokowym. Jeżeli lista tekstów dostępnych w kursie wyda Ci się nudna, możesz wysłać treść, dla której zostanie wygenerowany test.Wsparcie dla serwisu

PisanieBezwzrokowe.pl z założenia było i jest serwisem darmowym, dostępnym dla wszystkich. Cieszymy się, że nasza strona codziennie przyciąga nowych użytkowników, którzy mogą swobodnie korzystać z wszystkich funkcji bez sięgania do portfela i zależy nam by było tak nadal. Jednak chcemy by serwis nieustannie się rozwijał, co wiąże się z dodatkowymi kosztami, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić możliwość wspierania strony poprzez przekazywanie dobrowolnych darowizn.

Jeśli uważasz tę stronę za przydatną, możesz ją wesprzeć, przekazując dowolną kwotę w ramach darowizny. Zapewniamy, że każda darowizna w całości zostanie przeznaczona na rozwój serwisu i inne cele związane z jego prowadzeniem. Dziękujemy za wsparcie, i dołożymy wszelkich starań by zostało ono wykorzystane w możliwie najefektywniejszy sposób.